دانستني دانستني .

دانستني

پذيرش كليه امور حسابداري و حسابرسي براي شركت ها در گرجستان

در گرجستان سيستم حسابداري پيشرفته اي وجود دارد.
كليه شركت‌هاي موجود در گرجستان داري يك صفحه اختصاصي در وب سايت اداره ماليات هستند.در اين صفحه گزارشات مربوط به عملكرد شركت توسط حسابدار گزارش ميشود.
اين گزارشات شامل كليه هزينه‌ها و درآمدها ميشود.از واردات كالا يا خريد هرنوع كالا يا خدمات،فروش يا صادرات،توليد،حقوق و تعداد پرسنل،محل و هزينه مربوط به شركت مثل،دفتر،فروشگاه،انبار،كارخانه‌‌،زمين و هر نوع محلي كه در آن فعاليت شركت انجام ميشود و كليه امور مربوط به شركت در آن ثبت ميشود.
پس از آن بر اساس گزارشات و بازرسي‌هاي اداره ماليات شركت موظف از كه ماحصل سود حاصل و پس از كسر هزينه‌ها ماليات بر سود كه معادله ۱۵ درصد از سود خالص شركت مي‌باشد را به عنوان ماليات ٔبر درامد به دولت پرداخت كند.

انواع ماليات‌هايي كه بطور معمول پرداخت ميشود:

ماليات بر در آمد:

شركت‌هاي با مسئوليت محدود پس از كسر همه هزينه‌ها ۱۵% ماليات بر در آمد پرداخت ميكنند.

ماليات بر ارزش افزوده value added tax

شركتهاي كه گردش مالي آنها در يك سال به صد هزار لاري برسد مي‌بايست ماليات بر ارزش افزوده كه معادل ۱۸% مي‌باشد نيز علاوه بر ماليات بر در آمد پرداخت نمايند.

اين ماليات كه از فروش مستقيم پرداخت ميشود و در زبان گرجي د .ق .گ ناميده ميشود همان مالياتي است كه در زمان واردات در گمرك نيز پرداخت ميشود و بعد از آن در حساب شركت ذخيره ميگردد و در زمان فروش از آن جهت پرداخت‌هاي د.ق. گ شركت استفاده ميشود.

ماليات واردات Import tax

اين ماليات به علاوه ۱۸% ماليات بر ارزش افزود براي برخي‌ كالاها جهت واردات تعريف شده كه بين ۵ تا ۱۲ درصد متغير مي‌باشد.

ماليات مستغلات

اگر ملكي‌ به نام شركت خريداري شود از ارزشي كه در زمان ثبت اعلام ميشود سالانه ۱% ماليات بايد پرداخت گردد به طور مثل ملك ۱۰۰ هزار لاري ثبت گردد ماليات آن ۱۰۰۰ لاري در سال مي‌باشد.

ماليات حقوق

مورد ديگر ماليات بر حقوق مي‌باشد كه مدير عامل از مبلغ حقوق پرسنل ۲۰ % ماليات و ۸۰% به حساب پرسنل خود واريز مينمايد مثلا اگر حقوق كارمندي ۵۰۰ لاري باشد ۱۰۰ لاري ماليات و ۴۰۰ لاري حقوق خواهد بود.

ماليات اجاره‌

ماليات اجاره توسط موجر پرداخت ميشود و معادل ۲۰% براي املاك تجاري از مبلغ اجاره پرداخت ميشود.
بنابراين فعاليت شركت بدون حسابدار امكان پذير نمي‌باشد و در اين راستا مجموعه ما با گروه حسابداران و مميزين مالياتي با تجربه و اطلاعات روز داراي جديدترين برنامه‌هاي حسابداري گرجي و توسط حسابدار ايراني‌ افتخار همكاري با بسياري از بزرگترين تجار و سرمايه گذاران ايراني‌ و گرجي در گرجستان مي‌باشد.

حسابداري در گرجستان تعيين كنندهاي سرنوشت تجارت است و نياز به به گروه حرفه‌اي مي‌باشد، رزومه ما سرشار از رضايت مشتريان محترم شركتمان است كه سالهاست در كنارشان هستيم.

براي هر كسب و كاري اين امكان وجود دارد كه از نظر مالي مشكل ايجاد شده و به دليل بي دقتي كليه شرايط مالي به هم خواهد ريخت. در چنين شرايط بر روي تيم حسابرسي و حسابداري ما حساب كنيد. هر گونه اختلالي كه در شرايط مالي شما رخ داده باشد را يافته و رفع خواهيم كرد.

مهم نيست كه شما در چه مرحله اي از فعاليت ها خود به سر مي بريد. در هر زماني كه لازم مي دانيد كافي است با تيم حسابرسي و حسابداري ما تماس گرفته و كليه امور را به ما بسپاريد.

تيم حسابرسي ما با حسابداران موفق گرجي همكاري مي كند تا شما را در امور مربوط به ماليات پرداختي شركتتان كاملا آگاه و راهنمايي نمايد با اين هدف كه بتوانيد به درست ترين راه ممكن هزينه هاي مالياتي خود را پرداخت كنيد.

جهت اطلاعات بيشتر با كارشناسان وان جورجيا تماس بگيريد.

وان جورجيا همراهي مطمئن و هميشگي شما در بهشت قفقاز،كشور گرجستان


برچسب: اقامت گرجستان، تحصيل در گرجستان، ثبت شركت در گرجستان، سرمايه گذاري در گرجستان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۷:۵۹ توسط:مهتاب موضوع:

كامپوزيت دندان چيست؟

كامپوزيت چيست؟

كامپوزيت به ماده سفيد رنگي مي گويند كه در كلينيك دندانپزشكي مورد استفاده است و براي دندان هاي كه مقاومت خود را از دست داده يا ناهمواري دارند استفاده مي شود. اين ماده بيشتر جنبه زيبايي داشته و از دوام و استحكام بالايي نيز برخوردار است. ولي ميزان مقاومت و استحكام ماده كامپوزيت به اندازه ماده آمالگام نيست اما كمتر از آن هم در درمان هاي ترميمي بي تاثير نيست كه در مقاله پركردن دندان با كامپوزيت يا آمالگام توضيح داده شد . در فرايند چند مرحله اي اصلاح طرح لبخند بيماران در كلينيك دندانپزشكي، كامپوزيت ها نقش زيادي داشته و مي توانند دندان هاي پوسيده، ترك خورده و دندان هاي كه لبه ي آن رفتگي دارد شده بيمار را به خوبي درمان كنند.
لمينت هاي كامپوزيتي به صورت تك لايه نازك با مواد همرنگ دندان يا سفيد تر هستند كه به منظور ترميم، اندازه و شكل دندان ها استفاده مي شوند و تناسب شكلي را در ميان دندان ها ايجاد مي كنند. لمينت ها از دو جنس سراميكي و كامپوزيتي مي باشند كه البته در نوع سراميكي، دندان ها سيقل داده مي شود تا بر روي دندان ثابت شود. يكي از فوايد لمينت هاي كامپوزيت، مي توان به كمترين ميزان تراشيدن دندان ها اشاره كرد. از آن جا كه لامينيت هاي كامپوزيتي از يك لايه بسيار نازك تشكيل شده است، بدين وسيله به آساني بر روي دندان ها ثابت شده و اكثرا نيازي به تراش دندان نخواهد بود.

چگونگي انجام كامپوزيت بر روي دندان

بعد از رجوع به كلينيك دندانپزشكي، ابتدا يك چك آپ كلي دندان را مي كنند و در صورتي كه يكي از دندان ها داراي ايرادي يا پوسيدگي باشد و مراجعه كننده از وجود اين مشكل بي خبر باشد و بدون چك آپ دندان ها كامپوزيت انجام شود مراجعه كننده دچار مشكلات و دردسر هاي بسياري مي شود.به خاطر همين موضوع كه مراحل زير را به ترتيب انجام مي دهند

۱) پركردن پوسيدگي هاي دندان

نكته ي قابل توجه براي استفاده كامپوزيت براي پركردن دندان ها مي باشد. زماني كه دندان هاي بيمار دچار پوسيدگي باشند، دندانپزشك در ابتدا با عكس برداري و بررسي عمق پوسيدگي كه عمق پوسيدگي را مشخص مي كند.
بعد از اين مرحله نوبت، نوبت به رسيدگي به دندان هاي بيمار مي رسد. براي اينكار دندانپزشك با استفاده از وسايل مخصوص مانند ليزر كه در كلينيك دندانپزشكي خانه ليزر پوسيدگي ها و تيره گيري هاي داخل دندان را جدا مي كند. بعد از اين مرحله دندان عصب كشي مي شود. اين كار به منظور جلوگيري از درد دندان صورت مي گيرد.
با تمام شدن مرحله عصب كشي دندان اين بار نوبت به پركردن دندان مي رسد. دندان به طور كامل تخليه و در آن فضاي مناسبي براي قرار گرفتن ماده كامپوزيتي ايجاد شده است. لازم به ذكر است كه تمام مراحل گفته شده براي همه دندان ها به يك مدل انجام مي شود. آنچه در روش درمان و ترميم دندان ها تفاوت ايجاد مي كند، استفاده از نوع ماده پر كننده است كه براي دندان هاي خلفي از ماده آمالگام و براي دندان هاي قدامي از ماده همرنگ دندان يا كامپوزيت استفاده مي شود.


برچسب: كلينيك دندانپزشكي، كلينيك دندانپزشكي تهران، كلينيك دندانپزشكي با ليزر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۷:۰۷ توسط:مهتاب موضوع:

شكايت كيفري

دعاوي كيفري يا جزائي زماني مطرح مي شود كه به موجب قانون جرمي واقع شده باشدو شخصي كه به مرجع قضائي مراجعه مي كند مدعي آن است كه از وقوع جرمي متضرر گرديده و خواستار آن است كه مرتكب به حكم قانون مجازات شود

به موجب ماده۲ قانون مجازات اسلامي  «هر رفتاري اعم از فعل يا ترك فعل كه در قانون براي آن مجازات تعيين شده است جرم محسوب مي شود.»

 از مهم ترين شكايت كيفري عبارت است از:

زنا،لواط،قذف،سرقت، قتل،جعل،سوء استفاده از سند مجعول،غصب عناوين و مشاغل،تخريب،ارتشاء،ربا،كلاهبرداري،توهين،ايراد ضرب و جرح عمدي،ايجاد مزاحمت براي بانوان،قدرت نمائي با سلاح سرد،آدم ربائي،سقط جنين،رابطه نامشروع،ترك انفاق،تدليس در ازدواج،مزاحمت تلفني،شهادت كذب، تهديد، خيانت در امانت،احراق،افتراء،ايراد صدمه بدني غير عمدي،تصادف منتهي به فوت،تصرف عدواني،جرائم رايانه اي،فروش مال غير،انتقال منافع ملك غير،معامله معارض،تغييركاربري اراضي كشاورزي،ورود به عنف،جرائم مواد مخدر،اخاذي،صدورچك بلامحل،حادثه حين كار،قصورپزشكي.


برچسب: وكيل معاملات در اصفهان، وكيل افترا در اصفهان، وكيل نفقه در اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۵:۵۷ توسط:مهتاب موضوع:

شيوه هاي آجر چيني

چيدن آجر هنري است كه براي نمايش هنرمندانه ي آجر در بناها به منظور نمايش نماهاي تزئيني متناسب با شكل و فرم كلي بنا انجام مي شود و آن را آجر كاري مي‌نامند . معماران ايراني كوشيده‌اند تا با انواع آجر و كاربرد آن ، كاربرد گسترده آجر در گونه‌هاي مختلف تزئيني حالت طبيعي اين ماده را ( آجر ) مرتبط با شكل ساختمان حفظ كنند. معماران ايراني (با توجه به آثار به جاي مانده) از سدهٔ چهارم هجري به بعد در زمينهٔ آجر كاري ، شيوه‌هاي گوناگوني را آزموده‌اند.
زنجاب كردن : زماني كه آجر را از كوره در مي آوريم بسيار خشك است و زماني كه مجاورت ملات قرار مي گيرد ملات را مانند اسفنج جذب مي كند، به همين خاطر آجر ها به زمان نيم ساعت داخل بشكه هاي آب مي ريزند تا سيراب شود و ملات را دچار آسيب نكند، كه به اين عمل زنجاب كردن ، مي‌گويند.

شيوه گره چيني آجر

هنر گره چيني تنها در معماري آجر رواج ندارد و يكي از زير شاخه‌هاي صنايع چوب نيز مي‌باشد. هنر گره چيني هنري زيبا و اصيل است كه به دليل زحمت و دقت زياد هزينه زيادي هم دربردارد و گره چيني به هنري ايجاد شده با قطعات برش خورده آجر و شيشه‌هاي رنگي در اشكال مختلف و متعدد و با شكل هاي يكپارچه ي هندسي كه به ‌طور هماهنگ در يك كادر مشخص و تكرار شونده در كنار هم قرار گرفته باشند گفته مي‌شود. در واقع هندسه نقوش و گره كشي جزء جدا نشدني گره زني به حساب مي‌آيد.

 


برچسب: آجر اتوماتيك، آجر تونلي، آجر سفال اصفهان، آجر 5/5 ممتاز، آجر 10 سوراخ، آجر ، آجر نما، آجر قزاقي، آجر بهمني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۵:۰۷ توسط:مهتاب موضوع:

بازاريابي ديجيتال در اصفهان

اهميت بازاريابي ديجيتالي در اصفهان

بياييد در مورد بازاريابي ديجيتال در اصفهان و اهميت آن با هم گفتگو كنيم. بازاريابي يكي از قديمي ترين و طولاني ترين مطالعات در زمينه روابط مديريتي است و همچنان يكي از مفاهيم اصلي مديريت بازرگاني است. دليل توجه ما به مفاهيم اصلي به خاطراين است كه عموما شركتها فعاليتهاي بازاريابي را خارج از فعاليت خود نمي دانند و دوست دارند همه جنبه هاي بازاريابي را بر خلاف ساير فعاليتهاي مديريتي مانند حسابداري، فعاليتهاي قانوني، منابع انساني و توليد و غيره، به تنهايي كنترل كنند.

بازاريابي در طول سال ها، توسط متخصصين مختلف – افراد، انجمن ها و شركت ها تعريف شده است. بد نيست به يكي از تعاريف كليدي كه توسط انجمن بازاريابي آمريكا ارائه شده، نگاهي بيندازيم: « مجموعه اي از موسسات و فرآيندهاي ايجاد ارتباط، تحويل و تبادل است كه ارزش مشتريان، شركا و جامعه را در بر مي گيرد ”

 

حال، ديجيتال ماركتينگ در اصفهان مي تواند با حفظ و رضايت مشتريان  فعلي يا قبلي اهداف شركتتان را عملي كند. همچنين در اين فرآيند مي تواند نيازهاي مشتريان را براورده ساخته، و در صورت لزوم؛ بازخورد داخلي براي محصول / خدمات و يا بهبود روند ارائه دهد.

اين امر براي فروشندگان به خصوص كسي كه مي خواهد خدمات و محصول خود را به افراد بيشتري ارائه دهد، خيلي مهم است. از آنجايي كه بازاريابي ديجيتال در اصفهان بسيار فراگير شده و صاحبان مشاغل در هر صنفي براي تبليغات كار خود به آن روي آوردن، يك شركت ديجيتال ماركتينگ خوب بايد به اصول نظريه بازاريابي را در زمينه ديجيتال ماركتينگ مسلط باشد و بكار ببرد.

در اصفهان قديم كسب كار اكثر مشاغل به صورت كاملا سنتي بوده است. امروزه بازاريابي سنتي دارد جاي خود را به بازاريابي ديجيتال مي دهد. بنابراين بازاريابي ديجيتال با روش هاي مختلفي از شيوه هاي بازاريابي سنتي متفاوت است. مي توان گفت مهارت ها و ابزار هايي كه يك شركت ديجيتال ماركتينگ در دست دارد كاملا جديد، كارآمد و متفاوت است.

 

بازنگري ديجيتال ماركتينگ

امروزه مشتري در دنياي مدرن زمان زيادي را صرف امور «آنلاين» مي كند، از چندين كانال / پلتفرم ديجيتال استفاده مي كند و انتخاب هاي فراواني براي اكثر محصولات و خدمات دارد. شركت ديجيتال ماركتينگ  رادمان در اصفهان با استفاده از فن آوري هاي ديجيتال مي توانند تلاش هاي بازاريابي خود را شخصي سازي كنند و بخش مربوطه خود را با دقت بيشتري مورد هدف قرار دهند. شركت رادمان مي تواند يك تجربه متقابل و شخصي براي مشتريان خود ارائه دهند.

به عبارت ساده، در ديجيتال ماركتينگ رادمان از تكنولوژي ديجيتالي براي انجام فعاليت هاي بازاريابي استفاده مي كنند. شركت هايي در سرتاسر جهان از اين ابزار جديد استفاده مي كنند تا به تعداد مشتريان خود بيفزايند. شركت ديجيتال ماركتينگ رادمان از بازاريابي ديجيتال نيز به عنوان بازاريابي ويديويي، بازاريابي آنلاين، بازاريابي اينترنتي استفاده مي كند.


برچسب: شركت طراحي سايت در اصفهان، آموزش طراحي سايت در اصفهان، طراحي سايت حرفه اي در اصفهان، قيمت طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت وردپرس اصفهان، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، ديجيتال ماركتينگ اصفهان، شركت ديجيتال ماركتينگ در اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۳:۲۱ توسط:مهتاب موضوع:

اولين شب نشيني اقتصادي بين المللي در تفليس

شب نشيني بين المللي در گرجستان

پايتخت گرجستان، تفليس نام دارد. در تاريخ ۳۰ و ۳۱ نوامبر اولين شب نشيني اقتصادي بين المللي در تفليس رخ مي دهد. تفليس ميزبان اين رويداد با شكوه مي باشد. در اين شب نشيني از جمله كساني كه شركت مي كنند، سران اقتصادي كشور و كارشناسان مديريت شهري و فرهنگي مي باشند. هدف اين افراد در اين انجمن صحبت در مورد برنامه ريزي هاي شهري و برقراري مديريت عالي براي توسعه ي اقتصاد مي باشد. كه به صورت گسترده با هم گفتگو مي كنند.

هدف از اين نشست بين المللي كمك به شهرداري براي به وجود آوردن فضاها و محل هاي خاص و راه اندازي محله هايي در تفليس مي باشد. و ديگر اهداف اين شب نشيني، توسعه ي فرهنگ محلي و جذب بيشتر گردشگران  به شهر و شب هاي تفليس مي باشد. شهر تفليس از جاذبه هاي كشور گرجستان مي باشد. گردشگراني كه به تفليس سفر مي كنند بايد از فضاهاي اين شهر لذت ببرند. افراد زيادي به اقامت گرجستان، تحصيل در گرجستان، ثبت شركت در گرجستان و يا سرمايه گذاري در گرجستان فكر مي كنند. كه اين خود به خاطر تاثيرات فرهنگي و فضا هاي جذاب اين كشور مخصوصا شهر تفليس مي باشد.

يكي از سران شركت كننده در اين رويداد خاطر نشان كرد كه زنده كردن فرهنگ زندگي شبانه و برنامه هايي كه شبانع در سطح شب اجرا مي شوند، باعث به وجود آمدن كسب و كار هاي جديد و پر درآمد در شهر مي شوند و در نتيجه گردشگران زياد تري را به شهر تفليس جمع مي كند. هدف اين شب نشيني آوردن نمونه هايي از پروژه هاي بهترين كشورها است و من مطمئن هستم كه مي توانيم بهترين و جذاي ترين پروژه ها را در حوزه ي توسعه ي برنامه هاي اقتصادي شبانه داشته باشيم.

در اينجا يك پلتفرم براي بحث و گفتگو داريم براي مثال:

از روش هاي راه اندازي كسب و كارهاي بين المللي اقتصادي، مي توان به مجوزها، ساختن مكان هاي جالب و خاص و همچنين برنامه ريزي براي برنامه هاي شبانه در سطح شهر اشاره كرد. بدين ترتيب براي كساني كه اقتصاد شهر تفليس را توسعه مي دهند و باعث رشد آن شده اند، راه اندازي برنامه هاي شبانه در سطح شهر تفليس يكي از اولويت هاي شهرداري مي باشد و امسال با تلاش هاي فراوان، طرحي مفهومي به منظور توسعه ي اقتصادي در شب هاي تفليس ارائه دادند اين طرح شامل سينماهاي شبانه، موزه هاي شبانه، كتابخانه ها، سالنهاي موسيقي براي كنسرت و خدمات حمل و نقل شبانه مي باشد. اين كارهاي فرهنگي و اقتصادي مي تواند به صنعت گردشگري و توريستي كشور گرجستان كمك كند.


برچسب: اقامت گرجستان، تحصيل در گرجستان، ثبت شركت در گرجستان، سرمايه گذاري در گرجستان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۰:۰۴ توسط:مهتاب موضوع:

سفيد كردن دندان يا بليچينگ

سفيد كردن دندان ها چيست؟

سفيد كردن دندان يا بليچينگ دندان روشي بسيار موثر براي روشن كردن رنگ طبيعي دندان هاي شما است، بدون اينكه سطح دندان هايتان را از بين ببرد. البته رنگ دندان ها را بطور كامل تغيير نمي دهد ، ولي لكه سطح دندانها را برطرف مي كند. سفيد كردن حرفه اي دندان ها يا بليچينگ كردن، يك راه متداول براي سفيد كردن دندان هاست و اين موضوع بستگي به اين دارد كهكلينيك دندانپزشكي موردنظر چه نوع درماني را در نظر بگيرد و شما را راهنمايي كند. در اولين قدم، دندانپزشك براي محافظت از لثه هايتان پوششي پلاستيكي يا ژل مانندي روي لثه ها مي گذارد و بعد مواد بليچينگ يا سفيد كننده دندان را روي دندان هايتان قرار مي دهد . اين پوشش يك قالب مخصوص است كه كاملا با دندانها فيكس مي شود.
در مواد سفيد كننده دندان معمولا ذرات فعال هيدروژن پروكسيد يا كارباميد پروكسيد وجود دارد. زماني كه اين ذرات در هم ميشكنند، اكسيژن وارد ميناي دندان مي شود و اين باعث روشن شدن دندان و يا سفيد شدن ها مي شود.

دلايل سفيد كردن دندان ها

براي سفيد كردن دندان دلايل زيادي وجود دارد. نوع دندان هاي افراد مانند رنگ پوست و مو ي انها مختلف است. ميشود گفت كه كمتر كسي از دندان هاي سفيد درخشان برخوردار است، چرا كه با بالا رفتن سن رفته رفته دندان ها هم زردتر مي شود.
يكي از دلايل زرد شدن دندان ها تاثير غذاها و نوشيدني هايي مثل: چاي؛ قهوه، نوشابه و غيره است. و از همه مهم تر نمي توان از سيگار كشيدن كه عامل تغيير رنگ دندان هاست چشم پوشي كرد.
در بعضي افرادي كه از انتي بيوتيك ها يا شيريني ها استفاده مي كنند، لكه هايي زير سطح دندان هايشان بوجود مي ايد. دلايل ديگر تغيير رنگ دندان ها را در مقاله چرا دندان ها تغيير رنگ مي دهند؟ مطالعه كنيد .


برچسب: كلينيك دندانپزشكي، كلينيك دندانپزشكي تهران، كلينيك دندانپزشكي با ليزر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۸:۵۹ توسط:مهتاب موضوع:

دعاوي خانواده

وكيل خانواده در اصفهان

دعاوي خانواده از جمله رايج ترين دعاوي هستند ، جاي بسي تاسف است كه حتي با يك بار مراجعه به دادگاه، متوجه گستردگي و تعدد دعاوي خانواده خواهيم شد. آن چه در دعاوي خانواده اهميت بسياري دارد آشنايي افراد با قوانين مي باشد. اما براي يك فرد عادي اين امكان وجود ندارد كه با تمامي قوانين و جزئيات آن ها آشنايي كامل داشته باشد. اشخاص غير متخصص، نه تنها از دانش كافي براي طرح اين دعاوي يا دفاع در برابر آنها برخوردار نيستند، بلكه اين جهالت مي تواند سبب بروز خسارات جبران ناپذيري شود. لذا با وجود پيچيدگي و گستردگي قوانين و مقررات حاكم بر اين دعاوي و نيز با توجه به تصويب قانون جديد حمايت از خانواده مصوب ۱۳۹۱ و با در نظر گرفتن تغيير و تحولات گسترده اي كه با تصويب اين قانون صورت گرفت، وجود وكيل خانواده جهت رسيدگي به اين دعاوي امري ضروري و انكار ناپذير است. طبق اين قانون تغييراتي در ضمانت اجراي مهريه ، حضانت فرزند، در خواست طلاق از سوي زوجين صورت گرفت. در تمام اين دعاوي، حضور يك وكيل خانواده مجرب و متخصص مي تواند در پيشبرد پرونده شما در دادگاه خانواده موثر بوده و شما را به نتيجه ي مطلوب و مورد نظر برساند.

دعاوي خانواده آن دسته از دعاوي است كه راجع به امر ازدواج و روابط زناشوئي يا ناشي از آن باشد و با توجه به اينكه وضعيت نكاح و مسائل حقوقي پيرامون آن بسيار پيچيده بوده و متاسفانه يكي از شايع ترين دعاوي و از مسائل مبتلا به هموطنان عزيزمان مي باشد بالتبع آگاهي از قوانين و مقررات مربوطه و به روز رساني آن الزامي مي باشد نكته مهم اينكه: با تحولات رخ داده در قوانين خانواده اطلاع و آگاهي از قواعد و احكام براي پيش برد اهداف و تضمين منافع و جلوگيري از تضييع حقوق لازم و ضروري است كه ما در اين زمينه با آگاهي كامل جهت خدمت رساني آماده مي باشيم.

انواع دعاوي خانواده

هر فردي صرف نظر از نژاد، رنگ و جنس، زبان، مذهب و مليت عضو خانواده بزرگ بشريت است و از حق و حقوقي برخوردار مي باشد. اين حقوق كلي حقوق بشر ناميده مي شود. اما جداي از اين حقوق خانواده به عنوان كوچك ترين واحد جامعه ، نيز داراي قوانين مي باشد. با توجه به تعدد دعاوي خانواده اين دعاوي در دو گروه كيفري و حقوقي تقسيم بندي مي شوند. قوانين خانواده قوانيني نيست كه بتوان بر خلاف آن توافق كرد، به‌ جز در مواردي كه قانون خود اجازه توافق به زن و مرد داده است. به عنوان نمونه مي توان به توافقي كه در زمينه ي مهريه ، شروط ضمن عقد ، تصنيف اموال زوج ، حق طلاق ، انتخاب محل اقامت و … بين زوجين انجام مي گردد، اشاره كرد. 
مسائل مربوط به مهريه و جهيزيه را بايد از خانواده جدا كرد؛ زيرا اين مسايل جزو مسايل فرعي محسوب مي‌شوند و به تراضي طرفين بستگي دارد.
دعاوي خانواده شامل تمامي دعاوي كيفري و حقوقي مي شود كه در بستر خانواده اتفاق مي افتد. همه ي افرادي كه در خانواده حضور دارند ممكن است در جريان اين دعاوي قرار بگيرند. بيشتر دعاوي خانواده از روابط زناشويي سرچشمه مي گيرد و شايد راس اين دعاوي را بتوان مهريه و مشكلات مربوط به آن دانست. دعاوي خانواده در دو دسته ي كيفري و حقوقي به شرح ذيل قابل بررسي مي باشد. تمامي پروندهاي مربوط به دعاوي كيفري و حقوقي خانواده توسط وكيل خانواده در اصفهان پذيرفته مي شوند.

دعاوي كيفري خانواده

مباحث دعاوي كيفري خانواده عبارتند از : دعواي مطالبه ي مهريه ، تقاضاي صدور قرار تامين خواسته از مهريه، مطالبه مهريه از ضامن، حضانت فرزند مشترك، ازدواج مجدد، شروط ضمن عقد و اجرت المثل، استرداد جهيزيه، استرداد هداياي نامزدي، تقسيط مهريه، عدم تمكين، حق طلاق زوجه، طلاق توافقي و…

دعاوي حقوقي خانواده

مباحث دعاوي حقوقي خانواده عبارتند از : ازدواج مجدد زوج بدون دليل قانوني، فريب در ازدواج، تدليس در نكاح ، ازدواج دائم بدون ثبت آن، ايجاد مزاحمت به بهانه خواستگاري، ترك نفقه زوجه، عدم پرداخت نفقه فرزند مشترك، انواع و اقسام سقط جنين، عدم استرداد فرزند مشترك، عقد كردن زن متاهل و….


برچسب: وكيل معاملات در اصفهان، وكيل افترا در اصفهان، وكيل نفقه در اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۷:۲۰ توسط:مهتاب موضوع:

استفاده از آجر قزاقي براي آجر نما

در صنعت ساختمان‌ سازي به جهت بيروني يك ساختمان ، نما گفته مي‌ شود. در طراحي معماري ساختمان ، نما مهم ‌ترين و اصلي ترين بخش به ‌شمار مي رود زيرا نما چارچوب كار براي بقيه اجزاي ساختمان را مشخص مي‌ كند. تعداد زيادي از نما ها ارزش و قدمت تاريخي دارند و در كشور هاي گوناگون قوانين سخت گيرانه‌ اي در مورد موضوع تغيير نما وجود دارد كه برخي از اين قوانين هر گونه دگرگوني در نماهاي تاريخي را ممنوع مي ‌كند .از قديم تا به امروز از آجر هاي زيادي براي آجر نماي ساختمان ها استفاده مي كنند كه آجر قزاقي يكي از پر طرفدار ترين نوع آجر مورد استفاده در آجر نما ساختمان است . در ادمه به استفاده اجر قزاقي در نما خواهيم پرداخت.

آجر نما هاي ساختماني امروز

در ساختمان‌ هاي جديد امروزي اعمال سليقه در نما معنايي ندارد؛ ولي طراح و كساني كه كار هاي ساخت و فروش ساختمان انجام مي دهند بايد جواب گوي سبك ، مد و سليقه ي روز مشتري و بازار باشند تا خريد ملك سريع تر واحد مسكوني در اين يا آن ساختمان انجام بگيرد. بازار مسكن شرايطي را ايجاد كرده كه معمار براي جلب رضايت ديگران و قبل رقابت ماندن، خود را مجبور به هنر نمايي و ابتكار مي ‌بيند. يعني مالك و بساز بفروش به دنبال خاص كردن ساختمان خود و جلب مشتري هستند. مشتري هم به دنبال واحد مسكوني مي‌ گردد كه وضعيت مالي و شخصيت وي را بيشتر از آنچه كه واقعا هست، نشان دهد.

آجر قزاقي چيست ؟

يكي از سنتي ترين آجر ها آجر قزاقي است كه به صورت دستي توليد مي ‌گردد . در ايران قديم از خشت هاي دست ساز براي ساختمان سازي استفاده مي‌ كردند. اين خشت ها در مقابل نور مستقيم آفتاب خشك مي شده و با پيشرفت علم، اين آجرهاي خشتي پخته مي شد تا در برابر عوامل محيطي مقاوم تر شده و بتواند درجه فشار بيشتري را تحمل نمايد. ساختمان هاي به جا مانده در ايران داراي قدمت بيش از هزاران سال است و در آن ها از آجر قزاقي دست ساز و آجرهاي سنتي استفاده مي شده، آجر قزاقي از جنبه ي مقاومت بسيار بالا مي باشند.


برچسب: آجر اتوماتيك، آجر تونلي، آجر سفال اصفهان، آجر 5/5 ممتاز، آجر 10 سوراخ، آجر ، آجر نما، آجر قزاقي، آجر بهمني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۵:۳۶ توسط:مهتاب موضوع:

ظراحي سايت در اصفهان

اهميت طراحي سايت در اصفهان

در اين مقاله سعي ميكنيم همه چيز را درباره طراحي سايت در اصفهان براي شما توضيح دهيم. همچنين درباره موارد و الزامات مهمي همچون توليد محتوا، ظاهر متن، و نحوه كار آن  توسط طراح وب به شما عزيزان توضيح خواهيم داد. فرايند طراحي وب شامل مفهوم سازي، برنامه ريزي و ساخت فايل هاي الكترونيكي است كه طرح بندي، رنگ ، سبك هاي متن، ساختار، گرافيك، تصاوير و استفاده از ويژگي هاي تعاملي مي باشد. كه اين خدمات باعث ميشود صفحات شما زودتر به بازديدكنندگان معرفي گردد. طراحي حرفه اي وب سايت كمك مي كند كه كسب و كار شما به صورت آنلاين به موفقيت شاياني برسد.

 

از آن جايي كه شهر اصفهان، از لحاظ ماركتينگ رو به رشد مي باشد، ماركت ديجيتالي و آنلاين صاحبان مشاغل را بر آن داشته است تا براي كسب و كار آنلاين خود، به دنبال راه هاي موثر براي ارائه ي محصولات خود باشند.

 

شما به عنوان كسي كه خدمات يا محصولي را عرضه مي كنيد، نياز به وب سايت اختصاصي داريد تا از طريق آن بتوانيد كالا ها و خدمات خود را بدون محدوديت ارائه كنيد و مشتريان بي شماري پيدا كنيد. مي توانيد يك طراح حرفه اي سايت استخدام كنيد يا ان را به يك شركت ديجيتال ماركتينگ بسپاريد تا براي شما يك وب سايت منحصر به فرد را ايجاد كنند. ميزان بهينه سازي موجود در طراحي وب سايت تان سرعت سايت را افزايش مي دهد و آن را قابل اجرا مي كند.

چگونه يك شركت طراحي سايت خوب در اصفهان پيدا كنيم؟

 

به همان اندازه كه داشتن يك نام عالي براي دامنه مهم است، طراحي سايت اصفهان خيلي مهم و هم مي تواند به شما كمك كند. مخصوصا در شهر اصفهان كه تنوع كالا ها و خدمات ها زياد شده و رقابت بين صاحبان مشاغل افزايش يافته است:

شما مي توانيد با كمك يك  طراحي خوب وب سايت رضايت مشتريان خود را كسب كنيد. اگر طراحي وب سايت تان حرفه اي  باشد مي توانيد به كمك اين وب سايت به نيازهاي بازديد كنندگانتان پاسخ دهيد . شما ميتوانيد اطلاعات مورد نظر خود را به سرعت و بدون موارد غير ضروري و گيج كننده به انها انتقال دهيد. بايد مطمئن شويد كه همه اطلاعات درج شده  در وب سايت قابل پيش بيني و سازگار باشد و درك راحتي به كاربران بدهد، زيرا اين موضوع باعث ايجاد ارتباطي مثبت با بازديد كنندگان وب سايت خواهد شد.

اگر وب سايت شما به گونه اي كه موتورهاي جستجو قادر به خواندن آنها نباشند و كد گذاري نشود، واقعا مهم نيست كه چقدر طراحي وب سايت شما جذاب است ، زيرا جذابيت وب سايت در صفحات نتايج موتور جستجو نمايش داده نخواهد شد. پس انتخاب شركت براي طراحي وب سايت خيلي مهم است و ئب سايت بايد جوري كد گذاري شود كه براي موتور جستجو گر قابل درك باشد.

در طراحي وب سايت حتما بايد مشكلات فني را رفع كرد. اشكال نداره اگركمي مشتري منتظر بماند اما در عوض وب سايت حرفه اي را به او تحويل خواهيد داد. بارگذاري طولاني مدت، لينك هاي خراب و تصاوير بي كيفيت تنها برخي از مسائل و مشكلات فني مربوط به طراحي وب سايت است كه مي تواند توسط يك طراحي حرفه اي يا شركت ديجيتال ماركتينگ برطرف شود.

با دستيابي و جلب رضايت مشتريان و موتورهاي جستجو به طور همزمان، مي توانيد در طراحي وب سايت با يك تير دو نشان بزنيد. كه متقابلا تاثير زيادي بر فروش آنلاين شما خواهد داشت.  با در نظر گرفتن تمام اين عناصر مهم در طراحي وب شما بايد دنبال شركتي باشيد كه بتواند ايده ها و نيازهايتان را برطرف نمايد و با كمي تحقيق در شهر اصفهان مي توانيد گزينه هاي خوبي را پيدا كنيد.

 


برچسب: شركت طراحي سايت در اصفهان، آموزش طراحي سايت در اصفهان، طراحي سايت حرفه اي در اصفهان، قيمت طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت وردپرس اصفهان، طراحي سايت اصفهان، طراحي سايت در اصفهان، ديجيتال ماركتينگ اصفهان، شركت ديجيتال ماركتينگ در اصفهان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۴:۰۶ توسط:مهتاب موضوع: